• Wisniowski
  • ISOTRA
  • DAKO
 Obchodná kancelária
Levit s. r. o.
  1. mája 709/2, Pasáž Liptáčik
  031 01   Liptovský Mikuláš
  tel.: +421 917546147
 

QR code
 Udalosti
 Newsletter
 Sociálne počítadlá
 Google AdSense

VAŠE OPLOTENIE

Vítame vo svete oplotenia


Oplotenie WIŚNIOWSKI vyznačí Váš priestor. Zaistí Vašu bezpečnosť a stane sa strážcom domáceho zátišia. Na základe preferencií a požiadaviek našich zákazníkov sme vytvorili desiatky vzorov, ktoré sa ľahko prispôsobí tradičnej i modernej zástavbe. Komfortné riešenie vstupných brán a bránok zaisťuje kontrolu prístupu na váš pozemok. Otvorte sa na prestížne, funkčné a trvanlivé systémy oplotenia pozemkov WIŚNIOWSKI.

Oplotenie

Premyslený systém - FUNKČNÉ SYSTÉMOVÉ RIEŠENIE


Oplotenie WIŚNIOWSKI sa hodí na každý pozemok. Sú to systémové riešenia brán, bránok a stĺpikov a mnohých iných uľahčení, ktoré je možné zostaviť a ideálne prispôsobiť pre každý typ pozemku. Perfektne vybrané komponenty zaručujú jednoduchú a rýchlu montáž, a predovšetkým spojitosť línií a celého projektu. Oplotenie WIŚNIOWSKI zaisťujú nielen funkčnosť a bezpečnosť. Rozsiahle možnosti dostupných vzorov a začisťovacích prvkov spôsobujú, že nimi vybavený pozemok získava výnimočný charakter.
Premyslený systém - FUNKČNÉ SYSTÉMOVÉ RIEŠENIE

BEZPEČNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ


Určujúcim prvkom funkčného a spoľahlivého prístupu na pozemok je správne vybraná vstupné brana. V závislosti od podmienok pozemku si môžete vybrať tradičnú dvojkrídlovú brana alebo komfortnejšiu - posuvnú brana. Ich samonosná konštrukcia zaisťuje plynulú prevádzku v každých podmienkach. Je to záruka spoľahlivosti. Pre bezpečnosť a pohodlie užívateľov je pohon týchto brán ukrytý v stĺpiku integrovanom s konštrukciou. Toto unikátne riešenie poskytuje možnosť prístupu k riadiacemu mechanizmu výhradne používateľom, ktorí majú kľúč. Stĺpik tiež chráni mechanizmus pred atmosférickými vplyvmi.Automatická brana má signalizačné svetlo a záťažový vypínač, môže byť navyše vybavená fotobunkami a ochrannou lištou. Automatické brany sú zariadenia, preto brana WIŚNIOWSKI spĺňajú prísne požiadavky noriem v oblasti bezpečnosti, potvrdzuje to značka CE, ktorá je na nich umiestnená.ce.

Značka kvality

TRVANLIVOSŤ A TECHNOLÓGIE

Oceľ je veľmi trvanlivá surovina, v stavebníctve tvorí jeden zo základných konštrukčných materiálov. Využívame fyzikálne, mechanické a technologické vlastnosti výhradne vysoko kvalitnej ocele. Preto získavame komponenty oplotenia s veľkou stabilitou a odolnosťou.

Len dobre zabezpečené oplotenie poskytne dlhoročný kľud. Je to rozumná voľba bez nutnosti pravidelnej obnovy povrchu. Oplotenie WIŚNIOWSKI vyrábame z nejtrvanlivějšího materiálu - ocele a zabezpečujeme proti korózii najlepšou metódou na trhu, metódou žiarového pozinkovania, ktorá je ešte posilnená lakovaným povlakom práškovými farbami. Pretože pozinkovanie a maľovanie v systéme DUPLEX prebieha na výrobnej linke, ktorá bola vytvorená špeciálne pre potreby oplotenie WIŚNIOWSKI, kontrolujeme proces pri každom kroku a zabezpečujeme najvyššiu dosiahnuteľnú kvalitu. Potvrdzujeme túto skutočnosť desaťročnou zárukou proti korózii na oceľové prvky oplotenia.
Výrobu systémov oplotenia WIŚNIOWSKI máme založenú na najlepších materiáloch a moderných výrobných linkách, vďaka čomu získavame rovnakosť a vysokú kvalitu výrobkov. Pre projektovanie používame metódu hotových prvkov MES, takže môžeme zistiť fungovanie výrobku pri rôznych podmienkach jeho užívaní. Presnosť výroby komponentov zabezpečuje používanie automatických laserov, ohýbačiek a perfektné ručné práce na výrobnej linke. Pretože mnoho prvkov je spájaných tradičnými metódami, dbáme na najvyššiu kvalitu spojov novátorskými zváracími technikami. Pre nás je výroba oplotenie umenie.

AKÉ BUDE VAŠE OPLOTENIE?
Prielom v NAVRHOVANÍ oplotenia


Dobre premyslené a profesionálne navrhnuté oplotenie je podmienka pre komfortné užívanie. Preto je dôležité funkčné naplánovanie všetkých použitých prvkov: vstupných brán, bránky, segmentov alebo trebárs i len poštovej schránky.

Vytvorenie optimálneho riešenia uľahčuje náš prelomový softvér AW Expert, unikátne aplikácie pre navrhovanie oplotenia. Tento nástroj v rukách obchodníka poskytuje možnosť vytvoriť projekt spoločne s rozpočtom v priebehu niekoľkých minút. AW Expert upraví projekt oplotenie ako pre veľké tak i pre malé pozemky bez ohľadu na tvar terénu. Vďaka tomu pri návrhu nového oplotenia alebo pri plánovaní opravy starého, je možné už na začiatku vidieť a upravovať líniu oplotenia, zvoliť verziu usadenie segmentov, rozhodnúť o umiestnení brany a bránky a dokonca aj poštovej schránky. Vypracovaný projekt je súčasne aj rozpočtom, môže tiež tvoriť prílohu k žiadosti na príslušný úrad. Možnosť vytlačenia projektu
v podobe správy do značnej miery uľahčuje neskoršie objednávku.
 
AW Expert
 

KOLEKCIA PRE VÁS


Nami vytvorené kolekcie - je to idea, v ktorej oplotenie predstavuje dôležitý prvok úpravy priestoru. Každá z nich sa vyznačuje unikátnymi vzormi vymyslenými tak, aby uľahčili prispôsobenie oplotenia k architektúre objektu. Vďaka tomu získavame efekt harmónie štýlu. V obrovskej ponuke sú ako vzory nadväzujúce na tradičné metaloplastiku, klasické štýlové formy, tak aj modernistické, zrkadliace moderné trendy v architektúre. Absolútna sloboda pri štylizácii umožní podčiarknuť odlišný a výnimočný charakter každého pozemku
 

Systém Modern
Systém Premium
Systém Lux
Systém Style
Systém Vario
Systém Clasic
Systém Basic