• Wisniowski
  • ISOTRA
  • DAKO
 Obchodná kancelária
Levit s. r. o.
  1. mája 709/2, Pasáž Liptáčik
  031 01   Liptovský Mikuláš
  tel.: +421 917546147
 

QR code
 Udalosti
 Newsletter
QR code
 Sociálne počítadlá
 Google AdSense

Sekčné garážové brány

  • Pridané: 08.04.2018   |   352 čítaní / zobrazení

RenoSystem - MODERNIZÁCIA BEZ PREKÁŽOK

Sekčná garážová brána RENO
RenoSystem je odpoveďou na potreby stavebníctva zaoberajúceho sa rekonštrukciou. Vďaka tomu nedostatok montážneho priestoru okolo garážového otvoru nepredstavuje žiadne obmedzenia. RenoSystem je určený pre segmentovú bránu UniPro.
Konštrukcia je vyrobená zo špeciálne navrhnutých zárubní upravených na montáž do otvorov bez prekladu alebo priestoru po stranách alebo s nepravidelným povrchom steny. Súčasťou konštrukcie je systém krytov vyrábaných vo farbe plášťa brány, ktoré zaručujú estetický vzhľad brány bez nutnosti rozliatia reliéfov. RenoSystem rieši mnohé potenciálne situácie vzniknuté pri výmene garážových vrat za predpokladu, že v objekte boli predtým brány s inými požiadavkami na výstavbu, napr. skápacie alebo krídlové vrata. Konštrukcia sa montuje priamo na existujúce plochy systémom uhlov, ktoré spoločne s krytmi plní funkciu náhrady za chybné časti muriva.

RenoSystem - VARIANTY MONTÁŽE


Systém sa vyskytuje v troch variantách upravených pre rôzne montážne podmienky. Je možné aj nastavenie, ktoré sa často hodí počas rekonštrukcie. RenoSystem využíva možnosť použitia systému skrutných pružín na koncoch horizontálnych vodiacich lišt. Tým sa dosiahne maximálne využitie rozmeru modernizovaného otvoru. V prípade úplne chýbajúceho prekladu a priestoru po stranách sa môže prierez priechodu - v prevedení automatických dverí - znížiť maximálne o 150 mm a zúžiť o 240 mm.
 

Montáž s krycou lištou za otvorom
Montáž s krycou lištou za otvorom
Montáž v otvore
Montáž s krycou lištou do otvoru do otvoru
Montáž s krycou lištou pred otvorom
Montáž s krycou listou pred otvorom